, ,

Xham mbrojtes per Samsung i temperuar | Seria J

Te ndryshme

290L

XHAM I TEMPERUAR PER SAMSUNG J7

Xham mbrojtes i temeperuar per telefona samsung Seria J

Mbrojtje ekstreme per ekranin e telefonave tuaj. Mbroni ekranin tuaj nga gervishtjet e celesave dhe objektet e tjera te ngurta ose siperfaqe gerryese.

 
Eshte krijiar oer te perballuar cdo demtim qe telefoni juaj mund te marr. Pamja e ekranit tuaj do te jete e paster si nje kristal. Nuk eshte e kompromentuar. Transparence HD me nje veshje oleofobike superiore. 
E holle dhe njekohesisht mburoje  e forte, e ndertuar nga xhami 100% real me ngurtesi 9H.
 
Instalimi i tij eshte i lehte pa flluska ndermjet tij.

 
Cilesimet kryesore | Xham Mbrojtes per Telefona Samsung
 
  • Xham mbrojtes i temperuar
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Transparente dhe pamje HD.
  • Rezistente me forte 9H. 
  • Xham i perputhshem per J1, J1 MINI, J2, J5, J5 PRIME, J727, J7 CORE, J8, J1 (2016), J7 (20116), J2 (2017), J3(2017), J5 (2017), J7 (2017), J2 (2018), J2 CORE, J3(2018) , J4 (2018), J4 PLUS, J6 (2018), J6 PLUS, J7 (2018)

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: xham-mbrojtes-per-telefona-samsung-seria-j Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat