,

Xhel per larjen e fytyres-Skin Crystal Care


  • Pastron thellesisht lekuren tuaj pa shkaktuar tharjen e saj
  • Hidraton dhe zbut ne menyre perfekte
  • Nuk e irriton lekure
  • Perdoret per te gjitha llojet e lekures
  • Eleminojne thatesiren e lekures, si dhe e rigjenerojne thellesisht ate

1,290L

XHEL PER LARJEN E FYTYRES

Xhel per larjen e fytyres me kristal, minerale detare, proteina mendafshi 200 ml

Xheli eshte jashtezakonisht i bute per larjen e fytyres, pastron thellesisht lekuren nga te gjitha papastertite pa shkaktuar tharjen e saj.

SPECIFIKAT

Pastron thellesisht lekuren tuaj pa shkaktuar tharjen e saj

Hidraton dhe zbut ne menyre perfekte

Nuk e irriton lekure

Perdoret per te gjitha llojet e lekures

Proteinat e mendafshit hidratojne ne menyre perfekte, duke eliminuar thatesiren e lekures, si dhe e rigjenerojne thellesisht ate

PERDORIMI

Aplikojeni xhelin ne lekure dhe perhapeni me levizje rrethore ne pjesen e fytyres, qafes dh dekoltese.

Me pas shplajeni me uje te ngrohte.

Te perdoret ne mengjes dhe ne mbremje

SKU: b2201387 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat