Uje micelar per pastrimin e Make-up – Skin Crystal Care


  • Pastron make-up dhe largon te gjitha papastertite nga lekura juaj
  • Nuk permban alkool dhe ofron perdorim te sigurt
  • Mund te perdoret nga te gjitha llojet e lekurave
  • Rikthen pH e duhur lekures
  • E ben lekuren me te paster dhe me bute
  • Ekstrakti i aloes hidraton, ushqen dhe rigjeneron, duke i dhene jete lekures suaj.

     

1,290L

UJE MICELAR PER PASTRIMIN E MAKE-UP – SKIN CRYSTAL CARE

Uje pastrues micelar me kristal, minerale detare dhe ekstrakt aloe vera.

Uji micelar heq te gjithe make-up nga lekura juaj  dhe pastron thellesisht pa prishur ekulibrin e saj natyror.

SPECIFIKAT

Pastron make-up dhe largon te gjitha papastertite nga lekura juaj

Nuk permban alkool dhe ofron perdorim te sigurt

Mund te perdoret nga te gjitha llojet e lekurave

Rikthen pH e duhur lekures

E ben lekuren me te paster dhe me bute

Ekstrakti i aloes hidraton, ushqen dhe rigjeneron, duke i dhene jete lekures suaj.

PERDORIMI

Aplikojeni lengun ne nje cop pambuku dhe pastroni butesisht fytyren, qafen dhe dekoltene tuaj.

Perdoret ne mengjes dhe ne darke.

 

SKU: b2201386 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat