,

Xiaomi Mi Box S Review – Android Tv Box – Bli Online

Xiaomi

8,500L

XIAOMI MI BOX S REVIEW – ANDROID TV BOX 4 K

Xiaomi Mi S TV Box Review 4K Android Tv Box me e fundit nga Xiaomi.

Ajo punon me versionin 8.1 dhe PatchWall te instaluar .

Kutia ofron nje eksperience maksimale dhe shpejtesi te larte qe TV juaj normal nuk ua ofron.

Me Mi Box S ju mund te shihni cdo gje qe deshironi ne cilin pogram qe te doni pasi keni mundesi te shihni rreth mbi 3000 kanale me cilesi super te paster edhe te kthjellet edhe te shkarkoni cilindo pogram.

Ju mund te shihni Netflix, VUDU, YouTube dhe shume e shume aplikacione te tjera.

Tv Box mbeshtet rezolucionin 4K Ultra HD dhe Range High Dynamic (HDR).

Android tv Box eshte projektuar me Google Assistant dhe tashme ju mund te beni kerkimet tuaja me shume thjeshtesi edhe pa asnje veshtiresi.Xiaomi Mi Box S 2 kthen ne smart tv televizorin tuaj normal iBuy al

SPECIFIKAT

Me sistem operativ Android 8.1.

Ofron Google Assistant dhe Chromecast.

Kthen TV tuaj normal ne Smart TV.

Shihni me pamje super cilesore edhe shpejtesi maksimale.

Ka nje perdorim te lehte edhe shume praktik.

Mbeshtet rezolucionin 4 K.

Shihni cdo detaj te ekranit tuaj.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire dhe Lire!

SKU: mi-box-s Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
color

Black

LLoji

Android TV Box

brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat