, , ,

Zbardhues Dhembesh – Miracle Teeth Whitener

As Seen on TV

990L

ZBARDHUES DHEMBESH – MIRACLE TEETH WHITENER

Zbardhues i dhëmbëve me perberje natyrore.

I butë mbi dhëmbët dhe mishrat, heq njollat e shkaktuara nga pirja e duhanit, kafeja, soda, vera e kuqe dhe më shumë.

Zbardhues natyral dhe organik i karbonit  është shumë i efektshëm në heqjen e papastërtive dhe njollave të krijuara gjate viteve.

Pasi të keni larë dhëmbët me pastë, zhyteni furçën në pluhur dhe aplikojeni mbi dhembet tuaja.

Bërë nga përbërës natyralë si karbon kokosi,  vaj fare portokalli, pa peroksid.

Zbardhuesi i dhëmbëve është i butë në smalt dhe ideal për personat me dhëmbë të ndjeshëm.

Të gjithë duam që buzëqeshja e përsosur, e bardhë por marrja e trajtimeve të rregullta te dentisti mund të jetë e kushtueshme, për të mos përmendur pakëndshme.

Të gjitha ato kimikate mund të jenë irrituese, kështu që metodat natyrale janë gjithmonë të preferueshme!

Zbardhues per dhembet është një version i oksiduar i qymyrgurit dhe mund të përdoret për të zbardhur në mënyrë efektive dhëmbët.

Ai heq njollat e jashtme nga dhëmbët tuaj pa përbërësit kimikë toksikë. Njihet per efektivitetin e saj.

Kjo zbardhje e dhëmbëve promovon shëndet të mirë oral dhe ndryshon pH në gojë.

Ndihmon në zvogëlimin e baktereve që shkaktojnë zgavra, sëmundje të mishrave të dhëmbëve dhe aroma e keqe e gojes.

Karakteristika

Zmardh dhembet dhe largon papastertite deri ne thellesi.

Per shkak te struktures se tij, karboni eshte agjent i shkelqyer per zbardhjen dhe grryerjen e njollave ne dhembet tuaj,

Llargon plotesisht toksinat qe gjenden ne dhembe.

Pastroni dhe bejini dhëmbët tuaj më të ne bardhe mënyrë natyrale.

I butë për dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

brands

As Seen on TV

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat