, ,

Zbardhues i dhembeve – Laser White Bamboo Charcoal

Te ndryshme

1,650L

ZBARDHUES I DHEMBEVE – LASER WHITE

Laser White Bamboo Charcoal – Zbardhues i dhembeve

Nje metode efektive e qymyrit te oksiduar te drurit. E cila perdoret per te hequr njollat e jashtme nga dhembet tuaj pa perberes kimike toksike.

Nje shendet i mire oral ndryshon pH ne goje, duke ndihmuar ne zvogelimin e demtimit te dhembeve, semundjeve dhe frymemarrjes me arome aspak te kendshme.

Perdoreni me furce dhembesh per 2 deri 3 here ne jave minuta dhe shihni rezultatin.

 

SKU: Laser-white-zbardhues-i-dhembeve Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Zbardhues per dhembet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat