, ,

Zgare elektrike multifunksionale – Electric Smoke Less

Te ndryshme

  • Zgare elektrike qe nuk lejon nxjerrjen e tymit.
  • Gatuan ushqimet me te gjithe vlerat e tyre ushqyese.
  • Ushqimet gatuahen sikurse i vendosni pasi nuk ngjiten ne te.
  • Mund ta perdoni edhe ne ballkonin e shtepise suaj.
  • Me permasa edhe peshe te vogel, perfekte per t’u levizur lehte.

3,490L

ZGARE ELEKTRIKE – ELECTRIC SMOKE LESS

Zgare elektrike e cila u jep ushqimen te njejten shije sic i gatuajne zgarat me qymyr te cilat perdoren ne ambiente te jashtme. Nese ju pelqejne gatimet e tilla por e keni te pamundur te levizni nuk keni pse te prisni me fundjave per t’i shijuar.

Me zgaren elektrike ” Electric Smoke Less ” ju tashme mund te gatuani edhe ne shtepine tuaj.

ZGARE MULTIFUNKSIONALE – FAST BBQ

Zgara elektrike ka nje funksion multifunksional sepse ju mund te gatuani ne te ushqime te ndryshme, pa asnje dallim nga zgarat me qymyr gur.

Ajo permban nje skare tiganisje e cila bllokon vajin dhe yndyrnat duke u dhene ushqimeve tuaja sasine e duhur edh duke ju servirur ju ushqim te shendetshem.

Perberja prej materiali te titanit edhe qeramikes nuk e lejojne ngjitjen e ushqimeve ne te duke mundesuar keshtu qe te ruaje te gjithe vlerat ushqyese te tyre, pa humbur asnje mineral ushqyes te vetem.

Kjo perberje ndihmon edhe per nje pastrim sa me te lehte edhe relaksues per ju.

Gatuani ne ballkonin e shtepise suaj me zgaren elektronike.zgare elektrike pa tym per shtepine tuaj iBuy al

Ajo permban kater parametra te temperatures ku ju vendosni termostatin qe deshironi per mishin edhe perimet tuaja.

Nuk e kufizon hapesiren e kuzhines suaj edhe mund ta vendosni ne cilindo cep qe deshironi per te gatuar pasi levizet mjaft lehte.

SPECIFIKAT

Material prej qeramik dhe titanium.

Zgara nuk e lejon ngjitjen e produkteve ushqimore.

Ideaur per gatimin e mishit , peshkut apo perimeve.

Fuqia 1000Watt.

Lehtesi ne pastrim.

Dimensionet : 60 x 23 x 25 cm.


Bli Online ne qendren me te madhe tregtare | Bli me vetebesim ne iBuy.al 

SKU: zgare-elektrike Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Zgare elektrike

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat