, ,

Zile dere me video wifi per shtepi – Doorbell Ring

Te ndryshme

Zile dere me video Wifi per sigurine e shtepise tuaj, e papershkueshme nga uji.

6,900L

ZILE DERE ME VIDEO WIFI PER SHTEPI

Zile dere perfekte per sigurine e shtepise tuaj, me video wifi.

Foto dhe video me kualitet 720P HD dhe pamje me kend te gjere shikimi 166 grade, ju lejon te shihni vizitoret pa marre parasysh se ku jeni kudo dhe ne cdo kohe.

ZILE DERE ME WIFI DHE VIDEO

Kjo zile dere eshte e sigurt ne perdorim ne ambientet e jashtme per shkak te materialeve perberese te saj, rezistente dhe te papershkueshme nga uji.

Teknologjia e perparuar PIR do zbuloje personin e dyshimte rreth deres suaj dhe do dergoje videon permes APP ne smartphone-in tuaj.

E pajisur me modalitetin infrared per pamje te qarta edhe gjate nates.

Montohet lehtesisht dhe eshte teper e thjeshte ne perdorim me ane te Wireless.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al –  Dyqani juaj online

Pesha0.2 g/kg
LLoji

Zile Dere

color

Black & Gray

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat