Zile Dere me Wireless Dixhitale – Pa Kabllo

Te ndryshme

990L

ZILE DERE ME WIRELESS DIXHITALE – PA KABLLO

Zile Dere me Wireless Dixhitale pa kabllo

Nje mundesi e zgjuar per cdo familje. Instalimi i saj eshte i lehte pasi nuk ka kabllo te cilet e nderlikojne punen. Dizajn elegant dhe i pershtatur me teknologjine e kohes.
Mund ta perdorni ne shtepi private, ne zyra, apartamente etj.
SKU: zile-dere-me-wireless Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Zile Dere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat