Zorre Spray Gun – 15 metra – Shume funksionale

Te ndryshme

2,490L

Zorre Spray Gun – 15 metra

Zorre Uji Spray Gun – 15 metra

Kompakte dhe shume funksionale. Dizajni i saj i petezuar ju siguron qe mos te keni probleme ngerci gjate perdorimit te saj.
Me materiale te forta gome dhe plastike TPR, trupi i saj eshte rezistent ndaj terrenit dhe kushteve me te veshtira.
Nje fushe e gjere perdorimi si ne bujqesi, larje makine, kopshtari etj.
SKU: zorre-spray-gun Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Zorre Uji

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat