,

Altoparlant muzike i madh Super Bass LT 910

Te ndryshme

13,590L

ALTOPARLANT MUZIKE I MADH

Altoparlant i madh muzike me super bass – LT 910.

Me telekomande dhe 2 mikrofona te perfshire per me shume argetim ne festat tuaja. Panel kontrolli ne boks te integruar, per volumin e muzikes.

Me opsione lidhje te ndryshme si Bluetooth/USB/FM/Aux.

Specifika:

Atoparlant: 8 inç
Woofer: 3 inç
Funksioni:Bluetooth/USB/FM/Hyrja e mikrofonit
Dalja: 40 W
Bateria: 12V 4.5A
Efekt: Dritë neto


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: H-98769893 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

brands

Te ndryshme

color

Black, Kafe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat