,

Boks me altoparlante per kompjuter – Bluetooth Speaker

Te ndryshme

4,900L

BOKS ME ALTOPARLANTE PER KOMPJUTER

Boks me altoparlante i cili krijon lidhje me pajisjet kompjuterike, per te shijuar ne menyre te vazhdueshme luajtjen e muzikes pa vones.  Nuk ka nevoje te shqetesoheni per mbarimin e baterise.

Me volumin e altoparlanteve te dyfishte me diapazon te plote , tingulli ka kualitet te larte dhe bass te fuqishem.

Dizajn elegant i pershtatshem per cdo ambient zyre ose shtepie.

I jep festave dhe kohes me miqte tuaj muzike me tingullin me te qarte dhe te paster, me efekt te fuqishem stereo.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online  

SKU: K-062101-1 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat