, , ,

Avullore për fytyren – Pajisje me avull

Gjendje:

7 ne stok


2,200L

7 ne stok

AVULLORE PER FYTYREN – PAJISJE ME AVULL

Avulli i fytyrës Benice pastron poret dhe papasterite  nga fytyra juaj ndërsa hidratoni lëkurën tuaj.

Gjithashtu kjo pajisje ju ndihmon ne lehtësimin  për ftohjen / gulçimën tuaj kur thithni avullin e nxehtë nga kjo avullore e fytyrës.avullore per fytyren bli online ibuy al

Ju mund të shtoni bimët tuaja aromatike në rastin e aromaterapisë shtesë për rezultate maksimale.

Me 2 kontrolle të temperaturës, mund të rregulloni lehtësisht nivelin e avullit për kërkesën tuaj.

Madhësi elegante, kompakte dhe e thjeshtë për t’u përdorur.

Zgjidhje efektive për kujdes të lëkurës në shtëpi. Projektuar me dy ndarje për fytyrën dhe hundën, i cili është mjeti ideal për tu kujdesur për fytyrën tuaj.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Ju ndihmon të mbani lëkurën të pastër, të butë, pa akne, dhe pa pluhur.

Efektive në hidratimin, pastrimin intensiv dhe përmirësimin e qarkullimit te gjakut. 

Terapia e frymëmarrjes me përdorimin e avullit, ju ndihmon ne lirimin e hundeve te bllokuara dhe kanaleve respiratore.

Ju ofron relaksim dhe përtëritje për fytyrën dhe qafën.

Karakteristika:

Maskë  dhe avullues për fytyrën

Vrima e ajrit për frymëmarrje

Ngrohja e vazhdueshme e temperaturës

E lehte për të ndërruar

Përdoret për pastrimin e fytyrës, hidratimin

E pershtatshme për burrat dhe gratë

Fuqia 100 Watts

Tension 220V

Një mbushje siguron 10-30 minuta mjegull në varësi të opsionit të lartë / të ulët.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat