,

Balsam per rigjenerimin e flokeve- Herbal Care


  • Balsami me eksatrakt nga bishti i kalit rigjeneron floket tuaj dhe i jep jete flokeve tuaj.
  • Ndihmon ne trashjen e fijeve te flokut, i jep shkeqim dhe i mbron nga faktoret e jashtem.
  • Keratina dhe provitamina B5 i bejne fijet elastike dhe parandalojne elektricitetin statik.

890L

BALSAM PER RIGJENERIMIN E FLOKEVE

Askush nga ne nuk deshiron te kete floke pa jete dhe te demtuar.

Floket shpesh ekspozohen nga temperatura e larte, stresi, dieta e varfer ne vitamina, agjentet kimik te perdorur gjate stilimit.

Balsami me eksatrakt nga bishti i kalit rigjeneron floket tuaj dhe i jep jete flokeve tuaj.

Ndihmon ne trashjen e fijeve te flokut, i jep shkeqim dhe i mbron nga faktoret e jashtem.

Perberesit qe perfshihen ne perberjen e produktit si keratina dhe provitamina B5 i bejne fijet elastike dhe parandalojne elektricitetin statik.

PERDORIMI

Aplikoni balsamin ne floke te lare dhe te thare me peshqir. Perhapeni ne te gjithe gjatesine e fijeve. Pas kesaj, shpelajeni teresisht me uje te vaket. Perdoreni pas çdo larje te kokes.

PERBERESIT E PRODUKTIT

Aqua, klorur behentrimonium, alkool cetil, klorur cetrimonium, glikol propileni, ekstrakt barishte Equisetum Arvense (bisht kali), glicerine, inulin, laurildimonium hidroksipropil proteina e grurit të hidrolizuar, hidroksipropil urgjent, Hydrolyxyldim. Butilkarbamat jodopropinil, parfum (arome).

SKU: b2201382 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat