,

Batanije prej poliestre 130 x 160 cm

Te ndryshme

2,300L

BATANIJE PREJ POLIESTRE 130 X 160 CM

Batanije prej poliestre me permasa 130 x 160 cm.

Me printe terheqese keto batanije do te pershtaten me se miri me ambientet e dhomes se gjumit apo ate  te ndenjies.

Material rezistent dhe teper i bute, i cili nuk e humbet ngjyren dhe butesine edhe pas larjeve te here pas hershme.

E disponueshme ne ngjyre te kuqe, gri dhe bezhe.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: y-54339 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Bezhe, E kuqe, Gri

LLoji

batanije

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat