,

Batanije te buta prej pellushi me yje

Te ndryshme

2,300L

BATANIJE TE BUTA PREJ PELLUSHI ME YJE

Batanije te buta prej pellushi me dizenjo shume te vecante me yje.

Perfekte per ditet e ftohta te dimrit fale materialit te tyre te plote, jo vetem per te rritur por edhe per femijet fale dizenjos me yje terheqese.

Dhurate e mrekullueshme per ditelindje/Krishtlindje per miqte, te afermit apo femijet tuaj etj.

Te disponueshme ne ngjyra bezhe, kafe, blu dhe lejla.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: y-54326 Kategori: ,
Pesha0.7 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Bezhe, Blu, Kafe, Lejla

LLoji

batanije

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat