,

Baze mbeshtetese metalike per laptop ne shitje

Te ndryshme

1,500L

BAZE MBESHTETESE METALIKE PER LAPTOP

Baze metalike mbeshtetese per laptop prej aliazh alumini i lehte dhe xhel silice te gomuar kunder rreshqitjes per te mbajtur laptopin ne vend.

I pershtatshem me te gjithe laptopet dhe notebook 14 deri 17,3 inch, rezistent per cdo peshe laptopi.

Me nje peshe te lehte mund te paloset shpejt ne nje madhesi te vogel.

Lartesia e rregullueshme e mbajteses se laptopit eshte e dizajnuar ergonomikisht per te permirësuar qendrimin e trupit gjate punes.

E pershtatshme per shumicen e laptopeve dhe tableteve, te tilla si iPad, MacBook, MacBook Pro, Lenovo ThinkPad, Dell Inspiron XPS, HP, ASUS.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120749 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Silver

LLoji

Mbajtese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat