,

Best Epilator Sokany – Laser IPL 3010

Sokany

Tensioni: 100-240V, 50/60Hz
Fuqia: 36W
5 nivele intesiteti te drites
5 nivele shpejtesie
Ekran Dixhital LCD
Koka 0.53cm dhe 3cm

13,900L

BEST EPILATOR SOKANY – LASER IPL 3010

Best Epilator Sokany – Depilator me Lazer per femra dhe per meshkujSOKANY IPL-3010 Epilator Painless Strong Pulse Laser ibuy al

Epilator Laser Sokany i pershtatshem per kembet, zonen bikini, fytyren krahet etj.

Mund te perdoret nga femrat dhe meshkujt.

Me 2 koka te ndryshme per pjese te trupit, eshte depilatori qe ju duhet.

Teknologjia profesionale e depilimit me ane te drites lazer.

Rezultate efektive njesoj si ne sallonet e bukurise.

Efekti i njejte por dizajn me i lehte dhe me i vogel per t’u perdorur ne shtepi .

Largimi i qimeve nga trupi ne menyren me te sigurte te lehte dhe efektive dhe pa dhimbje me kryesorja.

Depilator IPL 3010

Sistem heqje i qimeve i aprovuar klinikisht nga dermatologet.
Produkt i sigurte ne perdorim.
Rrallim i daljes se flokeve deri ne 90% brenda nje afati kohor 3 mujor.
Efikasitet per lloje te ndryshme te lekures kjo fale sistemit ekskluziv te perputhshmerise.
Ideal per heqjen e qimeve ne krahe, sqetulla, bikini, kembet, fytyren, shpinen, mjekren, zonen e barkut etj.
Epilator per meshkuj dhe per femra, sugjerohet te perdoret fillimisht nga niveli 1 me pas ne intesistetin qe deshironi.
Per lekure te thate apo dhe te lagur pa qime.
Ndryshe nga produktet e tjera të heqjes së qimeve IPL, është zgjidhje e sigurt, pa dhimbje dhe efektivisht e përhershme, duke ju dhënë lëkurë të butë  çdo ditë.
Specifikat – Best Laser Epilator
 • Depilator profesional me lazer, pershtatur per heqjen e qimeve ne te gjitha zonat e trupit: kembet, krahet, bikinin, fytyren, sqetullatlazer sokany depilator online ibuy al
 • Perdoret pa frike ne te gjitha llojet e lekures, edhe ne ato me delikate
 • Redukton ndjeshem sasine e qimeve te reja
 • Me 5 nivele te intensitetit te drites dhe shpejtesise
 • Trajtim super efektiv per femra dhe meshkuj
 • Pas 6 seancash depilimi, Sokany Epilator redukton qimet ne masen 80%
 • Nuk ka efekte anesore te demshme
 • Nuk shkakton dhimbje gjate depilimit
 • Do te keni lekuren qe keni enderruar: te bute, te paster dhe plot shkelqim
 • Me ekran LCD
 • Dizanj ergonomik
Produkte te shumellojshme te kujdesit personal mund ti gjeni ne Ibuy.al.
SKU: L371-IPL-3010 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Sokany

LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat