,

Kufje Awei G30BL – Magnetic Headphones

Awei

1,990L

KUFJE AWEI G30BL – MAGNETIC HEADPHONES

Kufje Awei g30bl kufje me wireless – kufje me bluetooth

Dizajn magnetik rezistent ndaj konsumimit , i pershtatshem per kedo edhe ne nje terren te veshtire,  veshje e qëndrueshme qe nuk do të bjerë.

Siguron një përshtatje të rehatshme sidomos kur vraponi ose ushtroni, te lehta për tu mbajtur.

Te papershkueshme nga sperkatjet e ujit dhe djersa.

Strukture me tre seksione e ben trupin me te lehte dhe te pershtatshem per veshin e njeriut.

Rezolucion i larte dhe reduktim inteligjent CVC i zhurmes.

Bass i forte dhe tingull i qarte pa zhurme.

Jetëgjatësi e gjatë e baterisë. Kufjet do të fiken automatikisht nëse shkëputen për 3 minuta.

Kufje Awei magnetike

Struktura me tre seksione dhe me dy seksione e bën trupin të lehtë dhe delikat, të përshtatshëm per veshet e njeriut, të butë dhe të rehatshëm për t’u mbajtur dhe pas perdorimit  për një kohë të gjatë.

Bluetooth V4.2, rezolucion i lartë, diapazon i gjerë i ndjeshmërisë, njësi dinamike thelbësore, me një zvogëlim inteligjent i zhurmës CVC, bas i fortë, tingull i pastër, pa zhurmë.

Buton vëllimi i shtypjes së shkurtër +, shtypja e gjatë për të luajtur këngën tjetër, butoni i telefonit: përgjigja e shtypit të shkurtër / mbyllja / luajtja / pauza, çelësi i shtypjes së gjatë, butoni minus: vëllimi i shtypjes së shkurtër -, shtypni gjatë për të luajtur këngën e mëparshme .

Kapaciteti i baterisë: 110 mAh Njësia e drejtimit: 10 mm

Protokolli i Mbështetjes: HSP / HFP / A2DP / AVRCP Distanca maksimale e transmetimit: 10M

Thirrje pa duar me një mikrofon të ndjeshëm të integruar dhe teknologji të anulimit të zhurmës CVC6.0, ju mund të bëni biseda telefonike pa duar.

Specifika Awei G30BL Wireless Bluetooth Headphones Stereo ibuy al

  • Marka  Awei Wireless Earphones
  • Modeli  630BL
  • Ngjyra  E zeze
  • Neckband
  • Kohezgjatja e bisedes  6 ore
  • Kohezgjatja e muzikes  4 ore
  • Koha e karikimit  1 ore
  • Frekuenca  2.402G-2.480G
  • Bluetooth Awei Headphones  V4.0
  • Distanca e transmetimit  Deri ne 10 metra

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: awei-neckband-wireless-earphones-g30-bl Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Awei

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat