Biciklete me kosh per femije ne shitje online

Te ndryshme

10,000L

BICIKLETE ME KOSH PER FEMIJE

Biciklete me kosh per femije me material aliazh celiku karboni qe mundeson nje perdorim te rehatshem dhe te lehte per femijet.

Goma te shpejta, te trasha , bejne qe qendrimi ne biciklete te jete i qendrueshem dhe komod.

Vjen me dizajn terheqes per syrin dhe me ngjyra ideale per femije.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

Kategori:
Pesha3 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Biciklete

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat