Biciklete per femije Matrix ne shitje online

Matrix

9,000L10,500L

 BICIKLETE PER FEMIJE MATRIX

Biciklete per femije Matrix e pajisur me dy rrota ndihmese per te ruajtur ekulibrin dhe sigurine e femijes.

Kjo biciklete ka frena te forta dhe goma te trasha jo rreshqitese per cdo siperfaqe.

Ka nje dizajn me ngjyra te ndryshme dhe terheqese per femijet.

Bickleta eshte lehtesishte e transportuesheme kudo.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: biciklete-per-femije-matrix Kategori:
Pesha3 g/kg
brands

Matrix

LLoji

12 Inch, 14 Inch, 16 Inch, 18 Inch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat