,

Blender elektrik DSP KM-1002 – Paisje multifunksionale

DSP

  • Blender elektrik per kuzhinen.
  • Marka : DSP.
  • Modeli : KM-1002.
  • Pa zhurme motorrike.
  • Me nivele te ndryshme shpejtesie.
  • Rezistent ndaj mbinxehjes.

1,990L

BLENDER ELEKTRIK DSP KM 1002

Blender dore DSP KM 1002 paisja qe duhet te jete patjeter ne gatimet tuaja. Blenderi ju ndihmon qe te pergatisni lloje te ndryshme te ushqimeve dhe gatimeve duke pergatitur me te cdo gje qe e deshironi ne trajte te tretshme.

PAJISJE MULTIFUNKSIONALE PER KUZHINEN TUAJ 

Paisja eshte me dy nivele te shpejtesise, ku kjo e fundit mund te zgjidhet sipas deshires suaj edhe nevojes qe ka produkti ushqimor qe te pergatitet.

Blenderi nuk prodhon zhurme motorrike, ju mund te punoni te qete me te.

Pershtatet shume mire me doren tuaj pasi nuk shkakton dridhje apo lekundje.blender dsp multifunksional bli online iBuy al

Materiali perberes i produktit eshte prej plastike edhe shufra celiku qe nuk nxiehn edhe nuk ndryshken.

Ju mund ta pastroni lehtesisht sepse te gjithe aksesoret perberes te saj mund te shkeputen prej saj edhe ju me pas i pastroni me lehtesi.

SPECIFIKAT

Ergometrik.

E perbere prej celiku-inox.

Fuqia 200 Watt.

Me 2 shpejtësi të rregullueshme.

Pergatit salca domatesh, supa kremoze etj

Rezistente ndaj mjedisit.


Blerje Online ne iBuy.al – Bej porosine tende tani edhe merr cilesine me te mire ne treg.

SKU: Blender-DSP-KM-1002 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

DSP

color

White & Rose

LLoji

Blender

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat