,

Hand Blender Sonifer – Blender Dore Ergonometrik

Sonifer

2,490L

HAND BLENDER SONIFER SF-8030

Blender Dore Sonifer – Hand blender

Krijoni ushqime te shijshem ne cdo kohe me blenderin e shpejte me fuqi 500W. Aksesesor i dobishem i kuzhines kombinon komoditetin dhe efikasitetin me nje game dinamike te perdorimit.

Blender i mrekullueshem per perzierjesn e salcave, supave, smoothies dhe nje game te gjere ushqimesh. Ofron kontroll super te mire kur perzieni lengje te ngrohte dhe te ftohte. Zvogelon mundesine e sperkatjes dhe derdhjes se perzierjes. Ne kete menyre ju kursen kohe dhe energji. 

Shkopi i zgjatur i perzierjes lejon perdorim dinamik ne ene te gjata, ene te thella dhe ato te ceketa. Dizajn i ndertuar me material celiku inox, pershtatet fale kompaktesise se vet mjaft mire ne sirtare ose rafte ne dollapin tuaj. 
Nga pergatitja e supave deri te perzierja e pijeve. Eshte nje perzieres i shpejte dhe i shkelqyer per kuzhinen tuaj.

Cilesimet e tij

  • Blender Dore lehtesisht i perdorshem
  • 2 nivele shpejtesie.
  • Thika celiku inoks higjenike dhe rezistente.
  • Dizajn i cmontueshem e ben ate te lehte per tu mbartur dhe pastruar.
Specifikat
Fuqia: 500 Watt
Funksionet: Mikser, Shtrydhes per leng frutash, rrahje veze, therrmim, milk shake etj
Rotullimet: 16000
Kapaciteti: 0.5-1L
Gjatesia e Kabllos: 1.05m
Tensioni: 220-240V
Bli online ne Ibuy.al | Kurse kohe dhe para ! 
SKU: L364-SF-8030 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Blender

brands

Sonifer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat