,

Boks me ore – CYBORIS J839


2,500L

BOKS ME ORE – CYBORIS J839

Boks me bluetooth me tre nivele bass i plotë, mesatar dhe  i butë.

Suporton AUX, Bluetooth, USB, Audio Line.

Gjithashtu eshte i pajisur me sinjal kerkim per radio.

Suporton U disk dhe karte memorie.

Qartesi dhe pasterti zeri, degjoni muziken tuaj te preferuar ne cilesine maksimale.

Jo vetem boks praktik por dhe funksional si ore.

Specifikaboks dhe ore online ibuy al

Boks Wireless portativ

Fuqia e daljes: 8W

Frekuenca: 20Hz-20KHz.

Mikrofoni i integruar

Suporton hyrjet e jashtme audio prej 3.5 mm.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: boks-Cyboris-J839 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat