Boks muzike portabel TG-173 ne shitje online

T&G

Boks muzike portabel

Model TG-173

Me mikrofon per te kryer telefonata

Tingull i qarte i zerit

990L

BOKS MUZIKE PORTABEL TG – 173 NE SHITJE ONLINE

Boks portabel me ane te te cilit mund te kryeni telefonata, te degjoni stacionet e radios, apo ta vendosni ju vete muziken duke e lidhur me telefon me ane te Bluetoothit.

Punon pa karikuar per nje kohe te gjate, fale baterise se fuqishme te integruar.

Me telefonin, gjithashtu lidhet shpejt  dhe funksionon mirë, madje tingulli mund të kontrollohet nga telefoni.

TG-173 me mikrofon te integruar me te cilin mund te beni telefonata.

Altoparlant mini me radio FM qe te mund te dëgjoni muzikën që dëshironi nga karta juaj memories fale suportit te kartes SD.

Ka një bateri të brendshme 500 mah e cila eshte e rikarikueshme me kabell usb.

Wireless Speaker T&G TG-173 eshte jashtëzakonisht kompakt dhe i rehatshem, nuk ze shume vend ne çanten tuaj.

Specifika

Altoparlant portabel me Bluetooth

Modeli TG-173

Diapazoni i frekuencës: 100Hz-20KHz

Version Bluetooth : V5.0

Mbeshtetje për dy bokse te lidhur në të njëjtën kohë

Koha e karikimit: 2-3 orë

Koha e luajtjes së muzikës: 2 orë

Pesha: 206 g

SKU: Boks muzike portabel TG-173 Kategori: Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

T&G

color

Black, Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat