Boks portativ per muzike Charge Mini

Te ndryshme

Boks portativ per muzike

Karikoni pajisjet nderkohe qe degjoni muzike

Me bateri 6000 mAh qe siguron jetegjatesi

Deri ne 12 ore pune ne vazhdimesi

1,200L

BOKS PORTATIV PER MUZIKE CHARGE MINI

Boks muzike portativ te cilin mund ta merrni kudo me vete, me tingull zeri stereo me cilesi te larte.

Me nje dizajn te papershkueshem nga uji ky boks do ju shoqeroje ne festat tuaj, partyt e diteleindjeve apo dhe ne kamping.

Charge mini boks portativ

Altoparlanti eshte i pajisur  me një bateri 6000 mAh qe siguron një kohë luajtjeje deri ne  12 orë dhe jo vetem kaq por ky boks mund të karikojë të gjitha pajisjet tuaja, si smartphone ose tablet, përmes USB.

E vecanta e ketij mini boksi eshte se ka te integruar anulimin e zhurmes në mënyrë që të bëni thirrje të qarta me shtypjen e një butoni.

Mikrofoni i integruar ju lejon t’u përgjigjeni thirrjeve pa kaluar asnjë ritëm. Ju lejon të transmetoni muzikë pa fisha përmes çdo pajisje me Bluetooth.

Lidhet deri në tre burime muzikore me pajisje te ndryshme fale wirelessit, keshtu qe ju mund te ndryshoni playlisten sipas preferences me miqte tuaj.

Kete altoparlant mund ta perdorni gjithashtu si nje powerbank per te karikuar pajisjet tuaja permes portes Usb.

Tashme nuk do te keni pse te shqetesoheni me per kohen me shi, apo nese padashje derdhni uje prane boksit pasi ky model eshte rezistent dhe i papershkueshem nga uji.

Specifika

I papërshkueshëm nga uji

Porta e karikimit USB

Bateri e rikarikueshme

Suporton Kartën USB / TF

I pajtueshëm me telefonat me Bluetooth

Lidhni pa fisha deri ne 3 smartphone ose tableta


Bli mire dhe lire ne dyqanin me te madh online iBuy.al

 

 

 

SKU: Boks portativ per muzike Charge Mini Kategori: Etiketë:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat