,

Boks Portativ – XM- 5 – Bli Online


2,200L

BOKS PORTATIV –  XM- 5 – Bli Online

Boks portabel me nje dizajn teper te vecante, material prej druri shume elegant.

Degjoni muzike kudo qe te ndodheni ;  ne zyre , ne shtepi, apo ne festa.

Kapacitet i larte i baterise prej 1200mAh do ju mundesoje ore te tera degjimi muzike.

Me nje karikim te plote, ju mund te degjoni per 3-5 orë muzike.

Specifika

Boks Portativ me Wireless

Kapaciteti i baterisë : 1200mAh.

Tensioni : 5V.

Koha e punes: 3-5 orë

Permasa: 209 x 105 x 95 mm.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Wireless-speaker-XM-5 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat