,

Booms Box Mini E10 – Bli Online

Te ndryshme
Gjendje:

3 ne stok


2,990L

3 ne stok

BOOMS BOX MINI – BLI ONLINE

Boks i cili funksionon me ane te Wireless dhe Bluetooth.

Operon me Bluetooth deri ne 10 metra distance, duke mbështetur shumicën e pajisjeve Bluetooth.

Dizajn ultra kompakt, në mënyrë që të merrni tingullin me te qarte kudo.

Mbështet hyrjen audio në linjë, të lidhur me altoparlantin Bluetooth përmes pajisjeve dalëse, si  MP3 / MP4, tabletë, telefon celular etj.

Eshtë kompakt, i lëvizshem dhe i përshtatshem për cdo ambient.

Bejini festat tuaja me argetuese duke patur kualitetin me te mire te zerit.

BOOMS BOX MINI E10 boks stereo Bluetooth V3.0, i lëvizshëm me dorezë.

I pershtatshem për iPhone, Samsung, HTC, Sony dhe smartphone të tjerë.

Specifika:

Boks portabel me Bluetooth

Radio FM 87.5 MHz – 108 MHz.

Fuqia  10W

Frekuenca :  70Hz-20kHz

Karikimi i energjisë: USB DC 5V.

Koha e karikimit: 2-4 orë.

Koha e punës: deri në 5 orë.

Përmasat : 223 x 95 x 135 mm.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 2011121 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat