, ,

Cante shpine 2 ne 1 – Laptop Backpack Meinaili

Meinaili

2,990L

CANTE SHPINE 2 NE 1 – LAPTOP BACKPACK

Cante shpine dhe laptopi 2 ne 1 per perditshmerine tuaj.

Me dy rripa te pasem dhe nje doreze anesore eshte teper e lehte dhe praktike per ta marre edhe gjate udhetimeve tuaja.

E pershtatshme per laptop me madhesi deri ne 15.6 inch.

Rripi i bagazhit lejon vendosjen e cantes ne valixhe mbi tubin e dorezes se valixhes per transport me te lehte, i persosur per udhetime ne avion.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

Pesha0.7 g/kg
brands

Meinaili

color

Black

LLoji

Cante

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat