,

Cante shpine Bange Backpack 15.6 inch

Bange

4,500L

CANTE SHPINE BANGE BACKPACK 15.6 INCH

Cante shpine e madhe Bange me permasa 15.6 inch. Kapacitet i madh ruajtes per te vendosur tabletin, laptopin, telefonin, bllokun e shenimeve apo pajisje te tjera qe ju nevojiten ne perditshmeri.

Me xhepa te shumte dhe material rezistent ndaj ujit per te mbajtur gjithnje te sigurta sendet tuaja personale.

Xhepi anesor i cantes eshte i pershtatshem per te mbajtur cadren apo shishen e ujit me vete.

Dizajn shumefunksional praktik i pershtatshem per pune, udhetime, perdorim te perditshem.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-1234564 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Bange

color

Black

LLoji

Cante

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat