,

Cante sportive brezi Xiaomi ne shitje online

Xiaomi

3,290L

CANTE SPORTIVE BREZI XIAOMI

Cante sportive brezi eshte multifunksionale dhe teper komode, si per djem ashtu edhe per vajza.

Kjo cante eshte e bere nga kater ndarje per te mare sendet e tua te nevojshme.

Bere nga materiale me cilesi te larte, te forta dhe rezistente ndaj konsumit.

Kjo cante Xiaomi mund te rregullohet sipas deshires fale rripit qe mund te levizet lehtesishte.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

 

SKU: i-2120710 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Xiaomi

color

Black

LLoji

Cante

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat