Cante sportive me porte Usb BANGE BG 22085


3,500L

CANTE SPORTIVE ME USB BANGE 22085

Cante sportive me porte Usb per te karikuar pajisjet tuaja smart.

E lehte dhe e rehatshme ne mbajtje, ofron gjithashtu kapacitet te madh mbajtes.

Canta permban nje pore te pershtatshem te karikimit te jashtem USB, dizajn te personalizuar te bllokimit te zinxhirit kunder vjedhjes.

Xhepat e jashtem ofrojne akses te lehte ne gjerat tuaja. Kjo cante eshte absolutisht e perkryer per te mbajtur pajisje/aksesorë te tille si kufje, tablet, PS Vita, power-bank, bllok shenimesh, lapsa/stilolapsa dhe me shume.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-1234565 Kategori:
Pesha0.7 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat