,

Car Wireless charger – Karikues per makine M1

Te ndryshme
Gjendje:

3 ne stok


2,200L

3 ne stok

CAR WIRELESS CHARGER – KARIKUES PER MAKINE M1

Karikues inteligjent per makinë me infra të kuqe M1.

Fuqi 10W , model universal i pershtatshem për iPhone dhe  Samsung.

Krijuar me nje dizajn kompakt. Ndertuar me material cilesore dhe rezistente.
Karikon dhe mban te sigurte telefonat tuaj.
Rrotullim 360 grade per t’u pershtatur ne cdo kend qe ju nevojitet.
Efikasitet i larte me tekonologjine e fundit. Karikoni telefonin tuaj pa kabllo.

Jo vetem karikon telefoninin tuaj me ane te valeve wireless, por gjithashtu sherben dhe si nje mbajtese telefoni ne makine.

Smartphone juaj inteligjent do te kete vendin e tij ne makine.

Specifika:

Fuqia: Identifikimi automatik 10W / 7.5W / 5W
Materiali: PC + ABS
Distanca e zbulimit: 0-8 mm
Lidhës: Mikro USB
Rryma e karikimit: 150mA
Parametri i hyrjes: 9V


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 2011031 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat