, ,

Chest Belt – Korigjues shpine dhe kraharori per femra


  • Ndikon ne qendrimin e trupit tuaj.
  • I pershtatur vetem per femrat.
  • Gjerësia e shpatullave qe mund ta veshin eshte 35 ~ 45cm.
  • Redukton dhimbjet muskulare ne shpine, kraharor dhe ne qafe.
  • Rekomadohet te lahet me dore per te ruajtur cilesine fillestare.

1,190L

KORIGJUES PER SHPINEN DHE KRAHARORIN 

Chest Bet ndihmon te gjitha femrat qe te kene nje qendrim te mire te trupit te tyre edhe sa me pak dhimbjet muskulre. Ndikimi i tij eshte ne pjesen e shpines, kraharorit ose gjoksit edhe ne pjesen e qafes.

CHEST BELT SHPINE DHE KRAHARORI PER FEMRAT

Korsej eshe ideaur me material elastik shume cilesor.

Ajo perputhet menjehere me gjeresine e shpatullave qe 35-45 cm edhe e keni shume te lehte per ta veshur.

Me dizajn shume kompakt dhe lehtesisht te rregullueshme.

Ju kujton ose reagon ne momnentin qe ju nuk jeni duke qendruar sic duhet.korse korrigjuese shpina qafa kraharori bli online iBuy al

Mund ta vishni pa asnje lloj problei poshte rrobave.

SPECIFIKIMET

Ndikon ne qendrimin e shpines edhe kraharorit.

Ideaur per femrat.

Ngjyra: E bardha.

Gjerësia e shpatullave rreth 35 ~ 45cm.

Mund ta vishni nen rrobat tuaj.

Mund te kryeni aktivitete fizike te ndryshme veshur me te.

Ju ndihmon ne mbajtjen e qendrimin drejte dhe ne redyktimin e dhimbjeve muskulare..

Bli Online | Blerje iBuy.al

Pesha0.1 g/kg
LLoji

Korse

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat