Cokollate per potence per femra dhe per meshkuj

Te ndryshme

850L

COKOLLATE PER POTENCE PER FEMRA DHE PER MESHKUJ

Cokollate per potence per femra dhe per meshkuj

Karakteristika 

  • Shton energjine
  • Rrit Potencen
  • Zgjat marredhenien
  • Shton Fuqine

Perdorimi | Te konsumohet 30 minuta para marredhenieve

Sasia | 18 gr

SKU: cokollate-per-potence Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Cokollate

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat