,

Krem Anti Akne per femra dhe meshkuj – Hemani

Hemani

1,150L

KREM ANTI AKNE – HEMANI

Krem Anti Akne – Hemani

Benefitet nga perdorimi i tij |

  • Kuron dhe zbut aknet
  • Kujdeset per plaget e renda dhe ato siperfaqesore
  • Rikthen shkelqimin e lekures

Perberesit | Vaj esencial 2 % , vaji organik te cilesise biodinamike dhe vaj esencial te mandarines ( Citrus reticulata ),ekstrakt i kumak ( Calendula officinalis ), oksid zinku, dioksid titaniumi, lanoline, vazeline, vaj bajame dhe vitamine E.

Perdorimi | Pastroni fytyren me sapunin qe permban kremi me uje ne temperature mesatare.
Pasi te pastroni fytyren lejoni tharjen e saj dhe me pas aplikoni kremin duke e masazhuar 2 deri ne 3 minuta. Mund te perdoret nga te gjitha llojet e lekurave.

Sasia 80gr

SKU: krem-anti-akne-hemani Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Hemani

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat