,

Depilator me pe Slique – Depilim me fije peri

Slique

  • Ideal per perdorim shtepiak.
  • Pastron me efikasitet te larte.
  • Material plastik.
  • Aplikohet me hapje edhe mbyllje te saj.
  • E menaxhoni lehtesisht me doren tuaj.
  • Per qimet edhe pushin.

590L

DEPILATOR ME PE SLIQUE

Depilator me pe Slique eshte nje zgjedhje shume e mire per te hequr qimet e fytyres edhe te trupit me pak dhimbje edhe me rrenje. Nuk do te hasni ansje veshtiresi ne perdorimin e saj sepse eshte tejet praktike edhe e thjeshte ne perdorim.

Nje paisje perfekte per ta marre me vete edhe ne udhetime.

DEPILATOR ME PE PER FEMRA SLIQUE

Ky depilator eshte perfekt per nje lekure te bute edhe  te lemuar.

Mund ta perdorni per te hequr qimet e mjekres, qafes dhe te buzeve per nje lekure te paster edhe te bute.

Gjithashtu, mund ta perdorni edhe per zonat e tjera ku e shihni te domosdoshem perdorimin e tij.

Ai nuk krijon mavijosje te lekures sic krijon dylli apo depilatoret e tjere.Manual Facial Hair Remover Epilator Clip Cross Spiral Linear Hair Removal Slique Physical Clean Bli online iBuy al

Lekura juaj do te jete me ne fund ne cdo moment e paster edhe e kuruar.

DEPILATOR SLIQUE

Depilator me pe per femra.

Heq qimet me saktesi dhe kujdes maksimal.

Ideaur per te gjithe zonat e trupit.

Mbaroni pune per shume pak minuta.

Keni 10 fije rezerve.

Arrin te pastroje edhe pushin e imet nga lekura juaj.


Porosite online fare lehte ne iBuy.al

SKU: depilator-me-fije-slique Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Slique

color

E bardhe

LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat