Doreza boksi – Grand boxing ne shitje online

Te ndryshme

  • Doreza boksi “Grand boxing” te pershtatshme per stervitje
  • Keto doreza mbrojne duart tuaja
  • Teper te sigurta dhe komode

3,990L

DOREZA BOKSI PER STERVITJE

Grand boxing jane doreza boksi te cilat mund ti perdorini kudo ne nje ndeshje boksi , ne stervitje gjithashtu edhe ne palester

Ju mund ti perdorni per te mbrojtur duart tuaja gjate ndeshjeve , ne kete menyre ju nuk demtoni duart, nyjet, gishtat dhe kyçet nga demtimi.

Doreza boksiDoreza boksi bli online ibuy al

Dorezat sigurojne mbeshtetje per nyjet, kockat, muskujt dhe tendinat e dores tuaj gjate stervitjeve intensive.

Vijne te krijuara nga materiale te cilsise se larte , teper te qendrueshme dhe nuk krijojne irritime , djersitje apo demtime ne duart tuaja.

Teper te sigurta dhe komode.

Mund ti perdorni lehtesisht edhe per stervitje ne ambientet e shtepise duke i kombinuar me nje thes boksi.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Q-21510151 Kategori: Etiketa: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat