,

Drita LED per pasqyre – Mirror light

Te ndryshme

1,700L

DRITA LED PER PASQYRE

Drita LED per pasqyre me ndricim te bute, natyral, te ndritshem dhe nuk leshojne nxehtesi gjate perdorimit.

Perfekte gjate kohes se berjes se make upit, pasi nuk demtojne syte.

Nuk ka nevoje per asnje montim ose instalim elektrik, thjesht ngjiteni fort ne nje mur, pasqyre ose kornize pasqyre.

Dritat do t’ju japin ndricimin e nevojshem gjate pergatitjeve dhe jo vetem; do te sigurojne driten perfekte per fotot tuaja.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: g-355341 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White

LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat