,

Dyshek kampingu me palosje ne shitje online

Te ndryshme

  • Dyshek portativ me palosje per kamping
  • I pershtatshem per kamping dhe cdo aktivitet tjeter me fjetje jashte ne natyre
  • Teper praktike dhe kompatibel
  • Dysheku transportohet lehtesisht
  • Me permasa : 120 x 180cm

3,490L

DYSHEK KAMPINGU ME PALOSJE

Dyshek kampingu i palosshem i pershtatshem per cdo aktivitet ku ju duhet te flini jashte ne natyre.

Zgjidhje ideale per te gjithe ata qe adhurojne natyren , kampingun , hiking etj.

Ky dyshek eshte teper praktik ju mund ta palosni ate dhe ta mbani ne cante , nuk ze shume vend dhe ju kursen juve hapsiren.

DYSHEK PER KAMPING

Ju mund ta perdorni ne cdo kohe , ne momentin qe ju nevojitet , mund ta hapni dhe ai merr formen e tij te meparshme.

Vjen sebashku me canten e vete me rripa per te bere me te lehte transportimin e tij .

I bere nga material i cilesise se larte , rezistent ndaj pluhurit , ujit dhe lageshtires gjithashtu ofron komoditet ne cdo siperfaqe qe ta vendosni.

Do te ndiheni gjithmon ngrohte dhe te relaksuar per nje gjume te rehatshem.

Mund ta perdorni edhe gjate kohes qe flini mbi nje krevat portativ.

Me permasa 120 x 180cm , ne momentin kur dysheku nuk eshte i palosur.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

Pesha4 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat