Dyshek plazhi intex – Pineapple inflatable ne shitje online

Intex

  • Dyshek intex per plazh
  • Dyshek me dizajn unik me printime ananasi
  • Permasat e dyshekut jane :  216 x 124 cm.
  • Teper e lehte dhe praktike

2,390L

DYSHEK PLAZHI INTEX ME PRINTE ANANASI

Dyshek intex me printime ananasi i pershtatshem per plazh ose pishina.

Ky dyshek vjen me nje dizajn teper terheqes dhe argetues per te gjitha grupmoshat dhe femijet mbi 3 vjec.

I projektuar per tu pozicionuar gjysme i zhytur ne uje keshtu ju do te ndiheni te relaksuar dhe freskuar gjate gjithe qendrimit mbi te , keshtu ju nuk do te ndjeni nxehtesine e rrezeve te diellit.Dyshek intex per plazh

I krijuar nga materiale te cilesise se larte te cilat ofrojne siguri dhe qendrueshmeri , nuk zbehet dhe eshte rezistente ndaj rrezeve te diellit.

Vjen me nje madhesi mesatare dhe mund te mbaj deri ne nje person te rritur.

Ideale per tu perdorur nga te gjithe si nje forme argetimi.

 

Permasat e dyshekut jane :  216 x 124 cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Q-2151013 Kategori:
Pesha3 g/kg
brands

Intex

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat