, ,

Extreme Honey F+ – Mjalte per energji per femra – Bli Online

Honey D+

1,950L

EXTREME HONEY F+ – MJALTE PER ENERGJI

Mjalte per energji per Femra Extreme Honey F+

Mjalt per konsumim femeror per nxitje te deshires per te kryer marredhenie. Permireson jeten seksuale dhe forcon vezet tek femrat qe i kane te dobeta.

Benefitet nga perdorimi i tij | 

  • Rrit deshiren per marredhenie tek femrat.
  • Shton efektivitetin dhe suksesin e pjellorise.
  • Forcon vezoret.
  • Zgjat kohen e marredhenies intime.
  • Relakson dhe qeteson sistemin nervor.
  • Forcon muskujt e zemres.
  • Forcon dhe i jep energji trupit.

Mjalti Extreme honeyF+ është plotësisht natyral dhe pa efekte anësore.

Perdorimi | Produkti duhet te perzjehet para perdorimit. Konsumohet cdo dite nga nje luge e mesme Honey ExtremeF+. Mjalti nuk ka efekte anesore. Keshillohet te ruhet ne temperature 0°C.

Sasia 240gr

SKU: extreme-honey-f+ Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Honey D+

LLoji

Mjalt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat