,

Fibra per floke te dendur – Toppik Hair Fibers – Blerje Online

Toppik

2,190L

FIBRA PER FLOKE TE DENDUR – TOPPIK HAIR FIBERS

Fibra per floke te Dendur – Toppik Hair Fibers

Fibra per floket te perbera me proteina me ngjyre dhe keratine te cilat perzihen ne menyre te persosur me floket tuaj. Ne menyre qe te krijojne ne cast pamjen e flokeve natyrale te trashe dhe te plote.
  • Ploteson zona e rralla.
  • Fsheh humbjen e flokeve.
  • I ben floket e imet te duken plotesisht te trashe dhe te plote. Fibrat e flokeve Toppik i rezistojne eres, shiut dhe djersitjes.
SKU: toppik-hair-fibers Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Toppik

LLoji

Fiber

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat