,

Filter uji dhe Rubinet elektrik 2n1 ne shitje – Bli Online

Te ndryshme

  • Rubinet edhe filter uji.
  • Perbehet nga materiali celik inoks.
  • Rezistent ndaj ujit.
  • Mundeson pastrimin edhe ngrohjen e ujit.
  • Jetegjate.

5,400L

FILTER UJI DHE RUBINET ELEKTRIK 

Ngrohese elektrike dhe filter per ujin ne rubinetin ekzistues per te pasur nje uje te paster edhe te ngrohte ne kuzhinen tuaj.

Kini ne cdo moment uje te shendetshem edhe te ngrohte.

NGROHESE ELEKTRIKE DHE FILTER UJI – 2 in 1

Rubineti elektrik instalohet shume lehte ne lavamanin tuaj.

Ai mundeson ngrohjen e ujit ne kuzhinen tuaj dhe ju mund ta perdorni ne cdo moment.

Uji qe do te merrni prej ketij rubineti nuk do te permbaje me baktere apo minerale te demshme per shendetin tuaj pasi do te pastrohet ne menyre perfekte nga ky rubinet.

Ai montohet ne rubinetin aktual.


Bli Online ne iBuy.al me cmimin me konkurues ne Shqiperi.

SKU: L-205-024 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White

LLoji

Filer edhe Rubinet uji

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat