, ,

Fishe Karikimi Lightning Baseus 2A | Me ndricim

Baseus

690L

Fishe Karikimi Lighnting Baseus 2A

Fishe Karikimi Baseus 2A Lightning | Me ndricim ne porten dalese

Fishe USB i pershtatshem per telefonat me porte lighning. Gjatesia e tij 1 metra mundeson fleksibilitet ne perdorim.  I projektuar me  material teper cilesor dhe fleksibel, i durueshem, i pa ngaterrueshem gjate perdorimit. Cilesohet si nje kabllo i shpejte ne karikim dhe transmetim te dhenash. Fishe me ndricim ne porten dalese.
 
Specifikimet |
 
Marka: Baseus
Lloji: Lightning Apple iOS
Gjatesia: 1 meter
Dalja: 2A
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: fishe-karikimi-baseus-lightning-2A Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat