, ,

Fishe USB Lightning dhe Type C Baseus | Data Cable

Remax

790L

Fishe USB Lightning dhe Type C Baseus CALSR 01

Fishe USB Lightning dhe Type C Baseus | Data Cable

Cilesimet Kryesore | 
Marka : Baseus
Modeli : CALSR-01
Dalje : 2A
Gjatesia : 1m
Materiali : Aliazh & Alumini Najlon
Pershtatet me pajisjet me porte lightning ose Type C
I sigurte per perdorim dhe me mbrojtje nga mbinxehja.
Mund te perdoret per karikim dhe transferim te dhenash.
Dizajn si suste per me teper hapesire.

 

SKU: Fishe-USB-Lightning-Type-C-Baseus-CALSR-01 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat