, ,

Flawless Facial Hair Remover – Epilator per fytyren

Gjendje:

10 ne stok


800L

10 ne stok

FLAWLESS FACIAL HAIR REMOVER- EPILATOR PER FYTYREN

Zgjidhja ideale  per largimin e qimeve ne fytyre nga Finishing Touch!

Version i ri me bateri. Hiqni qimet e fytyrës nga buzët, mjekra dhe faqet per nje pamje perfekte.

Trajtim pa dhimbje, acarim apo irritim, i pershtatshem për të gjitha llojet e lëkurës.  

Eshte nje produkt  i testuar dermatologjikisht.

I lehte ne perdorim, praktik dhe shume komod. Mund ta mbani ne canten tuaj apo ta perdorni ne perditshmeri shume lehte.

EPILATOR PER FEMRA

I krijuar për tu dukur si një buzëkuq por përmban teknologjinë më të mirë  që heq në mënyrë mikroskopike qimet.  

Drita e integruar e bën të lehtë për të parë dhe hequr çdo qime të vetme nga buza e sipërme, faqja, mjekra, vetulla apo kudo.

Duke ju lënë me një lëkurë të butë dhe të ndritshme.

Hipoalergjik dhe i butë për të gjitha llojet dhe tonet e lëkurës. Dizajni kompakt e bën atë të përsosur për prekje të shpejtë gjatë lëvizjes.  Përdor 1 bateri AA.

Specifika:

flawless professional remover hair bli ibuy al

Heq qimet menjëherë dhe pa dhimbje

E përsosur për fytyrë

I butë për të gjitha llojet e lëkurës

Pajisur me dritë  edhe per qimet më të imeta

Punon me bateri

Shtypni butësisht kokën e njësisë në lëkurën tuaj.

Vazhdoni të bëni lëvizje të vogla rrethore për të hequr qimet e padëshiruara.

 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat