, ,

Folding Desktop Phone Stand – Mbajtese Telefoni


1,800L

FOLDING DESKTOP PHONE STAND – MBAJTESE TELEFONI

Mbështetëse e telefonit model universal per celular/iPad/iPhone.

Mbajtëse telefoni e palosshme, e rregullueshme për lartësinë dhe këndin.

Madhësi e vogël, e qëndrueshme dhe fleksibile, e përshtatshme për celularët dhe tabletët.

Dizajni ergonomik, këndi dhe lartësia e përsosur, zvogëlojnë lodhjen e shpatullave dhe qafës.

Këndi i rregullueshëm, mund të rregullohet 90 °, fundi i kllapës mund të rregullohet 45 °.

I përshtatshëm për çdo ditë, i lëvizshëm dhe i lehtë për ta marre me vete.

Silikon kunder rrëshqitjes, rezistent ndaj gërvishtjeve.

Material me cilësi të lartë, i qëndrueshëm.

Pjesa mbajtese përshtatet saktësisht me telefonin dhe nuk bllokon butonat.

Porte hyrese usb, mund të karikoni ndërsa shikoni filma ose kur luani.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Folding-Desktop-Phone-Stand Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat