,

Freskuese murale me uje dhe tre flete Elektra

Elektra

Freskuese murale Elektra e pajisur me ene uji dhe tre flete rrotulluese te fuqishme , teper praktike dhe efikase per ditet e veres.

19,900L

FRESKUESE MURALE ME UJE DHE TRE FLETE

Freskuese murale Elektra perfekte per ditet e nxehta te veres, me uje dhe tre flete ventilimi te fuqishme.

Ventilatori pervec freskise, fale shperndarjes se ujit ne ajer do te zvogeloje pluhurin dhe do te rrise lageshtine dhe pastrimin e ajrit.

Me performance te larte do te ofroje mbulim maksimal ne te gjithe hapesiren e ambientit.

Freskuese murale Elektra me uje

Freskuesja ka tre modalitete te shpejtesise  per te vendosur sipas preferences ne shpejtesi te larte, te mesme ose te ulet.

Ventilatori do te rrotullohet 90 ° majtas dhe djathtas, me rregullim te kendit 30 ° lart e poshte. Kjo e ben freskuesen ideale per perdorim shtepiak apo edhe ne bare dhe restorante.

Teper praktike ne perdorim pasi fale montimit ne mur , nuk do te zere hapesire te madhe ne ambientet tuaja.

Jashtezakonisht e fuqishme fale tre helikave rrotulluese me precizion per efikasitet maksimal.


Bli lire dhe ne menyre te sigurt vetem ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: C-5112117 Kategori: ,
Pesha3 g/kg
color

Black

brands

Elektra

LLoji

Freskuese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat