, ,

Friteze me ajer DSP – Air Fryer 5l

DSP

Friteze me ajer DSP

Materiali jo ngjites alumini PTFE

Kapaciteti enes 5 litra

8,490L

FRITEZE ME AJER DSP – AIR FRYER 5L

Friteza e cila do te skuqe ne menyren me te shendetshme patatet, kofshet e pules dhe ushqime te tjera.

Pa vaj, pa i djegur dhe pa yndyre ne vetem pak caste fale teknologjise me ajer te nxehte i cili qarkullon 360 grade rreth ushqimit arrin ta skuqe ate pa humbur vlerat ushqyese.

Friteze e shpejte dhe  efikase, me kursim te energjise dhe mbrojtje te mjedisit fale materialeve te saj perberese.

Shume e thjeshte ne perdorim, me temperature te rregullueshme fale butonit ne pjesen e perparme te saj.

Gjithashtu eshte e pajisur me site e cila hiqet fale dorezes ergonomike pas perfundimit te procesit.

Fuqi e larte prej 1800watt dhe kapacitet i madh prej 5 litra per tju mundesuar gatim te plote per te gjithe familjen.

Menyra me e shendetshme per skuqje pa vaj dhe  80% me pak yndyre.

Mbrojtje nga nxehtesia e tepert me mbyllje te sigurt fale dorezes dhe kembe jo te rreshqitshme.

Karakteristika

Friteze me ajer DSP

Materiali jo ngjites alumini PTFE

Kapaciteti enes 5 litra

Fuqia 1800watt

Modaliteti  Kontroll manual

 

 

SKU: Friteze-me-ajer-DSP Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

DSP

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat